ERJ-L12UJ51MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ51MU
JLCPCB Part #
C6614489
Description
-55℃~+125℃ 500mW 51mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS