ERJ-L12UJ47MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ47MU
JLCPCB Part #
C3925593
Description
-55℃~+125℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS