ERJ-L12UJ39MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L12UJ39MU
JLCPCB Part #
C4323439
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 39mΩ 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS