ERJ-L12UJ38MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ38MU
JLCPCB Part #
C3918770
Description
-55℃~+125℃ 38mΩ 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS