ERJ-L12UJ37MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ37MU
JLCPCB Part #
C4068406
Description
-55℃~+125℃ 37mΩ 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS