ERJ-L12UJ32MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ32MU
JLCPCB Part #
C4267743
Description
-55℃~+125℃ 32mΩ 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS