ERJ-L12UF80MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF80MU
JLCPCB Part #
C4207114
Description
-55℃~+125℃ 500mW 80mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS