ERJ-L12UF76MU
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L12UF76MU
JLCPCB Part #
C4073182
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 500mW 76mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS