ERJ-L12UF70MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF70MU
JLCPCB Part #
C4059643
Description
-55℃~+125℃ 500mW 70mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS