ERJ-L12UF62MU
MFR.Part #
ERJ-L12UF62MU
JLCPCB Part #
C4314936
Description
-55℃~+125℃ 500mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS