ERJ-L12KJ47MU
MFR.Part #
ERJ-L12KJ47MU
JLCPCB Part #
C20024173
Description
-55℃~+125℃ 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS