ERJ-L12KF50MU
MFR.Part #
ERJ-L12KF50MU
JLCPCB Part #
C2075826
Description
-55℃~+125℃ 500mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS