ERJ-L08UJ99MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ99MV
JLCPCB Part #
C5638507
Description
-55℃~+125℃ 330mW 99mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS