ERJ-L08UJ96MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ96MV
JLCPCB Part #
C4075787
Description
-55℃~+125℃ 330mW 96mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS