ERJ-L08UJ65MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ65MV
JLCPCB Part #
C4164082
Description
-55℃~+125℃ 330mW 65mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS