ERJ-L08UJ61MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ61MV
JLCPCB Part #
C4033191
Description
-55℃~+125℃ 330mW 61mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS