ERJ-L08UJ60MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ60MV
JLCPCB Part #
C4553061
Description
-55℃~+125℃ 330mW 60mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS