ERJ-L08UJ51MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ51MV
JLCPCB Part #
C4128866
Description
-55℃~+125℃ 330mW 51mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS