ERJ-L08UJ49MV
MFR.Part #
ERJ-L08UJ49MV
JLCPCB Part #
C3984936
Description
-55℃~+125℃ 330mW 49mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS