ERJ-L08UF64MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L08UF64MV
JLCPCB Part #
C4181838
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 64mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS