ERJ-L08UF53MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF53MV
JLCPCB Part #
C4318619
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 53mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS