ERJ-L08KF50MV
MFR.Part #
ERJ-L08KF50MV
JLCPCB Part #
C2073509
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 330mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS