ERJ-L06UJ86MV
MFR.Part #
ERJ-L06UJ86MV
JLCPCB Part #
C4142525
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 86mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS