ERJ-L06UJ78MV
MFR.Part #
ERJ-L06UJ78MV
JLCPCB Part #
C4017965
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 78mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS