ERJ-L06UJ53MV
MFR.Part #
ERJ-L06UJ53MV
JLCPCB Part #
C4245732
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 53mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS