ERJ-L06UF75MV
MFR.Part #
ERJ-L06UF75MV
JLCPCB Part #
C2093103
Description
-55℃~+125℃ 250mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS