ERJ-L06UF52MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L06UF52MV
JLCPCB Part #
C4143602
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 52mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS