ERJ-L06KJ47MV
MFR.Part #
ERJ-L06KJ47MV
JLCPCB Part #
C3981529
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS