ERJ-L03UJ98MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ98MV
JLCPCB Part #
C4205432
Description
-55℃~+125℃ 200mW 98mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS