ERJ-L03UJ83MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ83MV
JLCPCB Part #
C4232337
Description
-55℃~+125℃ 200mW 83mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS