ERJ-L03UJ82MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ82MV
JLCPCB Part #
C4179922
Description
-55℃~+125℃ 200mW 82mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS