ERJ-L03UJ81MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ81MV
JLCPCB Part #
C4012959
Description
-55℃~+125℃ 200mW 81mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS