ERJ-L03UJ74MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ74MV
JLCPCB Part #
C4080009
Description
-55℃~+125℃ 200mW 74mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS