ERJ-L03UJ68MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ68MV
JLCPCB Part #
C3986834
Description
-55℃~+125℃ 200mW 68mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS