ERJ-L03UJ54MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ54MV
JLCPCB Part #
C4157634
Description
-55℃~+125℃ 200mW 54mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS