ERJ-L03UF84MV
MFR.Part #
ERJ-L03UF84MV
JLCPCB Part #
C4291886
Description
-55℃~+125℃ 200mW 84mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS