ERJ-L03UF83MV
MFR.Part #
ERJ-L03UF83MV
JLCPCB Part #
C3996475
Description
-55℃~+125℃ 200mW 83mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS