ERJ-L03UF69MV
MFR.Part #
ERJ-L03UF69MV
JLCPCB Part #
C3970088
Description
-55℃~+125℃ 200mW 69mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS