ERJ-L03KJ50MV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-L03KJ50MV
JLCPCB Part #
C2075370
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 200mW 50mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS