ERJ-HP6J910V
MFR.Part #
ERJ-HP6J910V
JLCPCB Part #
C4084619
Description
-55℃~+175℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS