ERJ-HP6J683V
MFR.Part #
ERJ-HP6J683V
JLCPCB Part #
C4553657
Description
-55℃~+175℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS