ERJ-HP6J5R6V
MFR.Part #
ERJ-HP6J5R6V
JLCPCB Part #
C4323291
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS