ERJ-HP6J561V
MFR.Part #
ERJ-HP6J561V
JLCPCB Part #
C3979531
Description
-55℃~+175℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS