ERJ-HP6J510V
MFR.Part #
ERJ-HP6J510V
JLCPCB Part #
C3946638
Description
-55℃~+175℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS