ERJ-HP6J390V
MFR.Part #
ERJ-HP6J390V
JLCPCB Part #
C4116919
Description
-55℃~+175℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS