ERJ-HP6J360V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-HP6J360V
JLCPCB Part #
C4201932
Package
0805
Description
-55℃~+175℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS