ERJ-HP6J304V
MFR.Part #
ERJ-HP6J304V
JLCPCB Part #
C3992193
Description
-55℃~+175℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS