ERJ-HP6J302V
MFR.Part #
ERJ-HP6J302V
JLCPCB Part #
C4157557
Description
-55℃~+175℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS