ERJ-HP6J300V
MFR.Part #
ERJ-HP6J300V
JLCPCB Part #
C4160987
Description
-55℃~+175℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS