ERJ-HP6J273V
MFR.Part #
ERJ-HP6J273V
JLCPCB Part #
C4092846
Description
-55℃~+175℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS